608 грн
В наявності
Наявність на складі: 1 шт. В магазині: 0 шт.

BUFF® Polar Hat Patterned kadri fuchsia (121521.502.10.00) – Комфортна і зручна флісова шапка. Щільна форма шапки, тому її можна використовувати в якості утеплювача під шолом або капюшон куртки. Завдяки унікальним властивостям тканини і застосуванню технології плоских швів відводить надлишкову вологу від тіла залишаючи лоб і голову сухими. Володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, підходить для прохолодної і вітряної погоди. Виготовлена з технологічного матеріалу PrimaLoft® Performance Fabric Touch Series. Зручна для екстремальних подорожей і для щоденного використання.

Характеристики шапки BUFF® Polar Hat:

  • технологічний матеріал PrimaLoft® Performance Fabric Touch Series
  • легка та тепла
  • швидко сохне

Матеріал: 85% Recycled Polyester, 15% Поліестер.
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Primaloft Fleece

PrimaLoft® Performance Fabric Touch Series - це неймовірно комфортний, дуже легкий і довго зберігає свій зовнішній вигляд фліс, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, дихає й швидко сохне. На 85% виконано з перероблених пластикових пляшок. Розроблявся для армії США, ідеально підходить для нижнього утеплювального шару одягу, а також легкого верхнього. У функціональних виробах з нього зручно займатися спортом при різних погодних умовах.

Принцип дії PrimaLoft® Fleece полягає в тому, що між ворсом зберігається прошарок повітря, який є кращим теплоізолятором. На відміну від натуральних тканин, він не накопичує вологу, а забезпечує необхідну вентиляцію і виводить конденсат назовні. Густий ворс не дає тканини щільно прилягати до шкіри, запобігаючи скупчування вологи. При цьому кожна ворсинка являє собою маленький капіляр, що виводить пари назовні.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари