517 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.
BUFF® Polar Hat Solid Ocean (Polartec) (BU 110929.737.10.00) – Комфортна і зручна флісова шапка. Щільна форма шапки, тому її можна використовувати в якості утеплювача під шолом або капюшон куртки. Завдяки унікальним властивостям тканини і застосуванню технології плоских швів відводить надлишкову вологу від тіла залишаючи лоб і голову сухими. Володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, підходить для прохолодної і вітряної погоди. Виготовлена з технологічного матеріалу Polartec Classic 100. Зручна для екстремальних подорожей і для щоденного використання.

Характеристики шапки BUFF® Polar Hat:

  • технологічний матеріал Polartec® Classic 100
  • легка та тепла
  • швидко сохне
Polartec® Classic 100

Матеріал Polartec® Classic серії 100 - це неймовірно комфортний, дуже легкий і довго зберігаючий свій зовнішній вигляд фліс, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, дихає й швидко сохне. Polartec® Classic 100 ідеально підходить для нижнього утеплювального шару одягу, а також легкого верхнього. У функціональних виробах з Polartec® Classic 100 зручно займатися спортом при різних погодних умовах.

Принцип дії Polartec® полягає в тому, що між ворсом зберігається прошарок повітря, який є кращим теплоізолятором. На відміну від натуральних тканин, він не накопичує вологу, а забезпечує необхідну вентиляцію і виводить конденсат назовні. Густий ворс не дає тканини щільно прилягати до шкіри, запобігаючи скупчуванню вологи. При цьому кожна ворсинка являє собою маленький капіляр, що виводить пари назовні.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари