Балаклава
1083 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® ThermoNet Hinged Balaclava coast multi (BU 124110.555.10.00) – функціональна балаклава категорії ThermoNet для захисту від холоду в умовах підвищеної фізичної активності.

Серія BUFF® ThermoNet – ідеальне рішення для тих, кому потрібен захист від холоду, але не підходять класичні зимові рішення. Легка, добре дихає, з інтенсивним відведенням вологи – зовні дуже схожа на тонкі балаклави серії Microfiber (Original) BUFF®, але в 4 рази більше тепла. Найкраще підходить для заходів на відкритому повітрі, де потрібен захист від холоду в поєднанні з інтенсивним влагоотводом, наприклад: туристичні походи, катання на гірських і бігових лижах, крос-кантрі, їзда на велосипеді або мотоциклі. Так само відмінно підходить для утеплення в звичайній міській середовищі в осінньо-весняний період.

Власна розробка компанії BUFF®, що поєднує давні традиції в'язки BUFF® з сучасними технологічними волокнами компанії Primaloft. Як результат - матеріал, надзвичайно легкий і тонкий, зберігає тепло і володіє відмінними вологовідштовхуючими властивостями а також відмінно тягнеться в 4 сторони "+ 50% в ширину / ∞ довжину". Матеріал ThermoNet в 4 рази тепліше, ніж мікрофібра. На 70% виконано з перероблених відходів.


Матеріал ThermoNet
: 53% Recycled Polyester, 43% Polyester, 4% Elastan
Розмір: дорослий, безрозмірний (one size)
Вага: 59 грам
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.