904 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® Thermal Hat – Дуже тепла і надзвичайно м'яка шапка. Щільна форма шапки, тому її можна використовувати в якості утеплювача під шолом або капюшон куртки. Завдяки унікальним властивостям тканини і застосуванню технології плоских швів відводить надлишкову вологу від тіла залишаючи лоб і голову сухими. Володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, підходить для прохолодної і вітряної погоди. Виготовлена з технологічного матеріалу Polartec® Thermal Pro®. Зручна для екстремальних подорожей і для щоденного використання.

Характеристики шапки BUFF® Thermal Hat:

  • технологічний матеріал Polartec® Thermal Pro® (100% Polyester)
  • легка та тепла
  • швидко сохне
Polartec® Thermal Pro

Матеріал Polartec® Thermal Pro® - найбільш функціональний і технічно сучасний серед теплоізоляційних матеріалів Polartec®. У нових останніх розробках була досягнута найбільша ступінь тепла пропорційно вазі самого матеріалу. Велюрова поверхня затримує повітря і, тим самим, забезпечує тепло без зайвої маси.

Polartec® Thermal Pro® має здатність утримувати тепло, ворсинки матеріалу не скочуються в грудочки навіть після багаторазових прань.

Polygiene

Polygiene – Natural Silver Salt Technology - За рахунок входять до складу срібних ниток, отриманих з природи, що володіють антибактеріальними властивостями – це активна технологія контролю запаху. Без поширення бактеріального можна не хвилюватися про неприємний запах. Це властивість матеріалу зберігається після багаторазових прань.

Ще не було питань.