967 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® Polar Balaclava solid navy (BU 113030.787.10.00) – Тепла балаклава з м'якого флисового матеріалу Polartec® Classic 100. Захищає голову, вуха, обличчя та шию від холоду і вітру. Відмінно зберігає тепло і ефективно виводить вологу, завжди залишаючи шкіру голови сухий. Застосовується в зимових видах спорту, альпінізмі, туризмі. Створює відчуття комфорту навіть в дуже суворих умовах.

  • технологічний матеріал Polartec® Classic 100
  • легка та тепла
  • швидко сохне
  • плоскі шви

Матеріал: Polartec Classic 100 (100% Polyester)
Розмір: дорослий, безрозмірний (one size)
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Polartec® Classic 100

Тканина Polartec® Classic серії 100 - це неймовірно комфортний, дуже легкий і довго зберігає свій зовнішній вигляд фліс, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, дихає й швидко сохне. Polartec® Classic 100 ідеально підходить для нижнього утеплювального шару одягу, а також легкого верхнього. У функціональних виробах з Polartec® Classic 100 зручно займатися спортом при різних погодних умовах.
Принцип дії Polartec® полягає в тому, що між ворсом зберігається прошарок повітря, який є кращим теплоізолятором. На відміну від натуральних тканин, він не накопичує вологу, а забезпечує необхідну вентиляцію і виводить конденсат назовні. Густий ворс не дає тканини щільно прилягати до шкіри, запобігаючи скупчування вологи. При цьому кожна ворсинка являє собою маленький капіляр, що виводить пари назовні.

Polygiene

Polygiene (Natural Silver Salt Technology) – Технологія запобігання появи неприємного запаху. За рахунок входять до складу срібних ниток, отриманих з природи, що володіють антибактеріальними властивостями – це активна технологія контролю запаху. Без поширення бактеріального можна не хвилюватися про неприємний запах. Це властивість матеріалу зберігається після багаторазових прань.

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.