678 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® Microfiber Reversible Hat R-Ultimate logo black (BU 108932.999.10.00) – Двостороння шапка з серії BUFF® Microfiber Reversible Hat. По суті це двосторонній БАФФ® з категорії Microfiber BUFF® у вигляді шапки. Володіє тими ж якостями, що і звичайний літній БАФФ®. Відмінно підходить для повсякденного носіння в місті в перехідний період навесні і восени. Світловідбиваючі елементи, забезпечує додаткову видимість на дорозі. Відмінно підійде для бігунів та велосипедистів, для більш безпечного руху по дорозі.

Легка, тонка, двостороння шапка з матеріалу Microfiber, який миттєво відводить вологу, внаслідок чого терморегуляція тіла не порушується, а голова захищена від вітру, перегріву і ультрафіолетового випромінювання на 98%*.

  • Світловідбиваючі елементи забезпечують видимість до 150 метрів
  • Шапка ідеально підходить для гір, захищаючи голову від вітру і сонця.
  • Антибактеріальне просочення Polygiene® на основі іонів срібла, запобігає зростання бактерій і як наслідок перешкоджає появі неприємного запаху.
  • Дуже швидко сохне, не сідати після прання

Матеріал: Microfiber (100% Polyester)
Розмір обхвату голови: 53-62 см
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Polygiene

Polygiene (Natural Silver Salt Technology) – Технологія запобігання появи неприємного запаху. За рахунок входять до складу срібних ниток, отриманих з природи, що володіють антибактеріальними властивостями – це активна технологія контролю запаху. Без поширення бактеріального можна не хвилюватися про неприємний запах. Це властивість матеріалу зберігається після багаторазових прань.

UV Protection

High UV Protection. Одяг, спеціально створена для захисту від ультрафіолету, знижує його негативний вплив на організм.
* Зразки тканин були протестовані на ефективність захисту від УФ Інститутом текстильних технологій AITEX і LEITAT, у відповідності зі стандартом AS/NZS4399:1996 «Одяг, що захищає від сонця — Експертиза та Класифікація», результати варіювалися від 93,3% (UPF>15), до 96,7% (UPF>30), середня захист 95% від UV (UPF>15)

Оригінальна упаковка BUFF® High UV Protection. Остерігайтеся підробок!

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.