1218 грн
В наявності
Наявність на складі: 11 шт. В магазині: 0 шт.

BUFF® Kids Polar Balaclava beast blue (BU 121656.707.10.00) – Тепла дитяча балаклава з м'якого флисового матеріалу Primaloft. Захищає голову, вуха, обличчя та шию від холоду і вітру. Відмінно зберігає тепло і ефективно виводить вологу, завжди залишаючи шкіру голови сухий. Застосовується в зимових видах спорту, альпінізмі, туризмі. Створює відчуття комфорту навіть в дуже суворих умовах.

  • технологічний матеріал Polartec® Classic 100
  • легка та тепла
  • швидко сохне
  • плоскі шви

Матеріал: Primaloft 100 (100% Polyester)
Розмір: дитячий 45-56 см
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Primaloft Fleece

PrimaLoft® Performance Fabric Touch Series - це неймовірно комфортний, дуже легкий і довго зберігає свій зовнішній вигляд фліс, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, дихає й швидко сохне. На 85% виконано з перероблених пластикових пляшок. Розроблявся для армії США, ідеально підходить для нижнього утеплювального шару одягу, а також легкого верхнього. У функціональних виробах з нього зручно займатися спортом при різних погодних умовах.

Принцип дії PrimaLoft® Fleece полягає в тому, що між ворсом зберігається прошарок повітря, який є кращим теплоізолятором. На відміну від натуральних тканин, він не накопичує вологу, а забезпечує необхідну вентиляцію і виводить конденсат назовні. Густий ворс не дає тканини щільно прилягати до шкіри, запобігаючи скупчування вологи. При цьому кожна ворсинка являє собою маленький капіляр, що виводить пари назовні.


Polygiene

Polygiene (Natural Silver Salt Technology) – Технологія запобігання появи неприємного запаху. За рахунок входять до складу срібних ниток, отриманих з природи, що володіють антибактеріальними властивостями – це активна технологія контролю запаху. Без поширення бактеріального можна не хвилюватися про неприємний запах. Це властивість матеріалу зберігається після багаторазових прань.

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.

Інформація по розміру