898 грн
В наявності
Наявність на складі: 2 шт. В магазині: 0 шт.

BUFF® Kids Bucket Hat spiros multi (BU 120043.555.10.00) – дитяча панама з категорії BUFF® Trekking Collection. Серія головних уборів, просочених оригінальним настроєм і духом BUFF®!

Додайте особливий, стильний і яскравий штрих до повсякденного образу вашої дитини. Панама від БАФФ® допоможе поліпшити неймовірні враження від пригод кожної дитини, виглядати круто і залишатися захищеними ультрафіолетового випромінювання з самого дитинства.

Ідеальний вибір для дітей які потребують універсальної захист від сонця у горах, і в місті. Легка і ультракомпактна панама, складається у власну кишеню. Забезпечує високий рівень захисту голови від ультрафіолетового випромінювання на рівні UPF+50.

  • Компактно пакується і займає мало місця
  • Широкий козирок для додаткового захисту від сонця
  • М'яка підкладка вологовідводяча
  • Регулююча затягування

Матеріал:
Зовнішній матеріал: 90% Polyester 10% Cotton
Підкладка: 100% Polyester
Дитяча серія BUFF® вік: від 4 до 12 років
Розмір обхвату голови: 51,5-55,5 см
Вага: 61 гр
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

UV Protection

High UV Protection. Одяг, спеціально створена для захисту від ультрафіолету, знижує його негативний вплив на організм.
* Зразки тканин були протестовані на ефективність захисту від УФ Інститутом текстильних технологій AITEX і LEITAT, у відповідності зі стандартом AS/NZS4399:1996 «Одяг, що захищає від сонця — Експертиза та Класифікація», результати варіювалися від 93,3% (UPF>15), до 96,7% (UPF>30), середня захист 95% від UV (UPF>15)

Машинне прання не допускається

Ще не було питань.

Інформація по розміру