463 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® High UV kilari multi (BU 113621.555.10.00) – літній БАФФ® з категорії BUFF® High UV Protection.

Літні баффи з серії High UV BUFF® забезпечують до 95% захисту від ультрафіолету. Виготовлений з матеріалу CoolMax Pro, який крім ефективного відведення вологи, захисту від пилу і вітру, також захищає шкіру голови від ультрафіолетового випромінювання на 95%*.

Багатофункціональний головний убір, БАФФ® – зручна, стильна і незамінна річ, вже давно став ім'ям називним і річчю must have серед любителів активного відпочинку незалежно від виду діяльності!

За влагоотводящие і швидковисихаючі властивості, БАФФ® можна охарактеризувати як термобілизна для голови. Завдяки своєчасному відведенню вологи підтримується нормальна температура тіла, і знижується ризик перегріву. Представляє з себе еластичний безшовний панчіх, який набуває різні форми: шапка, балаклава, шарф, хустка, маска і т. д.

  • БАФФ® ідеально підходить для багатьох видів діяльності. Захищає від вологи, вітру, пилу, тополиного пуху та інших проявів стихії, створює відчуття затишку в самих екстремальних погодних умовах.
  • Антибактеріальне просочення Polygiene® на основі іонів срібла, запобігає зростання бактерій і як наслідок перешкоджає появі неприємного запаху.
  • Величезна кількість кольорів дозволяє підібрати кожному свій персональний БАФФ®, асортимент налічує більше 1000 моделей.
  • Існує щонайменше 12 основних способів носіння - шапка, шарф, балаклава, піратка, бандана, напульсник, підшоломник, маска від пилу, хустку, пов'язка на волосся, топ (бандо) а також багато інших — залежить від вашої фантазії.
  • Один розмір підходить для більшості дорослих і підлітків.
  • Відмінно тягнеться, дуже швидко сохне, не сідати після прання

Матеріал: CoolMax Pro (100% Polyester)
Довжина: 52,5 см
Ширина: 24,5 см
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

CoolMax Pro

Матеріал CoolMax це поліестрове волокно, у перерізі не має круглу форму, а складається з чотирьох каналів. Завдяки цьому волокно CoolMax має площу поверхні на 20% більше, ніж волокно круглого перерізу, і володіє підвищеними капілярними властивостями. Ця унікальна структура швидко вбирає вологу, що виділяється тілом і відразу переносить її на зовнішню поверхню одягу, де вона тут же випаровується.
CoolMax Pro зроблений за оригінальною технологією без хімічної обробки і володіє неймовірними вологовідштовхуючими властивостями, забезпечуючи ще більш ефективний відвід вологи.

Polygiene

Polygiene (Natural Silver Salt Technology) – Технологія запобігання появи неприємного запаху. За рахунок входять до складу срібних ниток, отриманих з природи, що володіють антибактеріальними властивостями – це активна технологія контролю запаху. Без поширення бактеріального можна не хвилюватися про неприємний запах. Це властивість матеріалу зберігається після багаторазових прань.

UV Protection

High UV Protection. Одяг, спеціально створена для захисту від ультрафіолету, знижує його негативний вплив на організм.
* Зразки тканин були протестовані на ефективність захисту від УФ Інститутом текстильних технологій AITEX і LEITAT, у відповідності зі стандартом AS/NZS4399:1996 «Одяг, що захищає від сонця — Експертиза та Класифікація», результати варіювалися від 93,3% (UPF>15), до 96,7% (UPF>30), середній захист 95% від UV (UPF>15)

Оригінальна упаковка BUFF® High UV Protection. Остерігайтеся підробок!

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.