1005 грн
В наявності
Наявність на складі: 9 шт. В магазині: 0 шт.

Фільтруюча маска BUFF® Filter Mask keren flash pink (BU 126640.562.10.00) – була розроблена для забезпечення максимального комфорту і безпеки. Фільтр забезпечує високу ефективність фільтрації 98% і одночасно хорошу повітропроникність. Завдяки еластичним ременям фільтруючу маску BUFF® Filter Mask можна відрегулювати на потилиці, забезпечуючи оптимальну посадку і уникаючи тиску навколо вух. Змінні фільтри виробляються в лабораторних умовах в Німеччині, мають три взаємопов'язаних шари. Без латексу і клею.

У всьому світі маски для обличчя стали незамінним аксесуаром для повсякденної діяльності, такий як покупка продуктів, користуванн громадським транспортом або пробіжка. Маска з фільтром BUFF® являє собою тришарову змінну систему фільтрів у вигляді маски з тканини CoolNet UV⁺. Надійна і зручна, з ефективністю бактеріальної фільтрацією 98%. 

BUFF® Filter Mask

 • Дихаюча і регульована маска для комфортного використання протягом усього дня.
 • Багаторазова маска з еластичного матеріалу CoolNet UV⁺
 • Оснащена знімними фільтрами від Ahlstrom-Munksjö
 • На внутрішній кишені для фільтрів використовується антибактеріальна обробка HeiQ Viroblock NPJ03*.
 • Машинне прання при 60 °C. рекомендована програма делікатного прання, максимум 30 хвилин.
 • Розмір доступний для дорослих і дітей.
 • Кожна фільтруюча маска BUFF ® продається в комплекті з п'ятьма змінними фільтрами**.

Фільтруюча маска BUFF® Filter Mask ідеально підходить, що важливо для всіх видів діяльності, вона надійно і стабільно залишається на місці. Маска добре працює під час занять спортом, так як відповідає вимогам стандарту EN14683: 2019 по повітропроникності, досягаючи типів I і II. Фільтри для BUFF® Filter Mask забезпечують 98% ефективність фільтрації бактерій до 24 годин, в залежності від використання і умов навколишнього середовища. Для максимального захисту їх слід замінювати щодня.

З міркувань безпеки BUFF® FILTER MASK не підлягає поверненню.

Матеріал маски: CoolNet UV⁺ fabric: 95% Recycled Polyester microfiber, 5% Elastane

Розмір (ширина x висота): 22,5 см x 15,5 см

Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Маска-фільтр BUFF® Filter Mask не сертифікована як медичний пристрій або засіб індивідуального захисту.

Buff ® Filter Mask діє як фізичний бар'єр, різко знижуючи поширення вірусів і мікробів. Маска з фільтром BUFF ® забезпечує ефективність фільтрації 98% і високу повітропроникність одночасно. Носіння BUFF® Filter Mask також допомагає в зниженні кількості торкань рота і носа, що безпосередньо впливає на зниження ризиків зараження вірусом COVID-19. Однак жодна фільтруюча маска не може забезпечити 100% захист від зараження COVID-19.

BUFF® recycled

БАФФ® серії CoolNet UV⁺ виконаний на 95% з переробленої вторсировини. Матеріал: Polyester Microfiber. Виробник волокна: Unifi-Repreve. В середньому, один БАФФ ® виробляється з 2-х перероблених пластикових пляшок.

Легкий догляд. Допускається машинне прання.

* На основі HeiQ ViroBlock-технологія тканини HeiQ V-Block захищає тканину внутрішньої кишені маски BUFF® Filter Mask від мікробів і бактерій. Він містить біоцид, на основі переробленої солі срібла.

** Діюча речовина: реакційна маса з діоксиду титану і хлориду срібла. Антимікробні властивості забезпечують захист тканини внутрішньої кишені маски. Маска не захищає користувачів або інших осіб від патогенів. Завжди ретельно очищайте цю маску після кожного використання.

Захисна маска BUFF® Filter Mask не сертифікована як медична маска або засіб індивідуального захисту. Вона не призначена для використання медичним персоналом, а також для забезпечення безпеки праці або в якості захисного пристосування для захисту від інфекцій або інших забруднень.

Ця захисна маска призначена для приватного використання широкими верствами населення. На робочих місцях (крім працівників охорони здоров'я та суміжних галузей) роботодавець повинен забезпечити додаткові заходи для захисту працівників. Роботодавець несе відповідальність за забезпечення найбільш відповідного типу захисту і дотримання застосовних законів про безпеку гігієни праці для захисту працівників.

При використанні захисної маски користувач повинен як і раніше дотримуватися інших заходів безпеки, запропоновані компетентними органами, такі як соціальне дистанціювання, гігієна рук, уникати дотику до обличчя, носа, очей і рота...

Захисні маски не рекомендуються особам з респіраторними захворюваннями, дітям молодше 3-х років, особам в несвідомому стані, інвалідам та особам, які з якої-небудь іншої причини не можуть зняти маску без сторонньої допомоги.

Перед використанням захисної маски прочитайте інформацію про виріб і інструкції по застосуванню.

Призначення маски: фільтруюча маска BUFF® Filter Mask при правильному її використанні грає роль фізичного бар'єру який перешкоджає поширенню досить великих крапель, що виділяються при розмові і/або кашлі користувача. Носіння фільтруючої маски BUFF Filter Mask / Tube також допомагає обмежити дотик рота і носа. Однак відомості про користь застосування захисних масок, також званих масками загального призначення, не медичними масками, масками для рота і носа, дуже обмежені і непрямі.

Склад: фільтруюча маска BUFF® Filter Mask складається з 2-х тканин: зовнішня тканина виготовлена з COOLNET UV+* (95% поліестеру і 5% еластану) і внутрішня тканина (внутрішня кишеня) складається на 94% з поліестеру і на 6% з еластану.

Фільтруюча маска BUFF® Filter Mask складається з 2-х тканин: зовнішня тканина виготовлена з 95% поліестеру і 5% еластану і внутрішня тканина (внутрішня кишеня) складається на 94% з поліестеру і на 6% з еластану.

Фільтр FM70 / 310. Фільтруюча маска BUFF® Filter Mask розроблена для використання разом з фільтром FM 70/310 для забезпечення її функціональності та ефективності. Фільтруюча маска BUFF® Filter Mask має внутрішню кишеню для розміщення фільтра FM70 / 310.

Фільтр FM70/310 відповідає функціональним вимогам гармонізованого стандарту EN14683:2019 + АС щодо ефективності бактеріальної фільтрації (BFE%) і перепаду тиску (Ра / см2)(повітропроникності) і отримав класифікацію Type ia і II.

Ефективність бактеріальної фільтрації (BFE) служить для визначення ефективності фільтрації в якості бар'єру проти проникнення бактерій. Чим вище відсоток, тим вище ефективність фільтрації.

Перепад тиску-це різниця між певним значенням тиску і іншим контрольним значенням. Чим нижче значення перепаду тиску, тим легше дихати.

Фільтр FM70/310 забезпечує повітропроникність 280L/m2 / s визначення повітропроникності тканин». відповідно до UNE-EN IS09237 "Текстильні вироби. Визначення повітропроникності тканин"

Склад фільтра FM70 / 310. Фільтр складається на 100% з поліестеру, не містить в'яжучих компонентів, скловолокна, клею і латексу. Він складається з трьох комбінованих шарів: спанбонд 20 gm2-мелтблаун 30 gm2 - спанбонд з точковим з'єднанням 20 gm2. Фільтр водовідштовхувальний.

Фільтр одноразового використання. Ефективність фільтра FM70 / 310 може зберігатися до 1 дня використання, в залежності від інтенсивності його використання і умов навколишнього середовища.

Обробка тканини HeiQ V-Block NPJ03. Тканина внутрішньої кишені маски оброблена біоцидним сріблом для запобігання забруднення бактеріями і мікробами. Обробка тканини HeiQ V-Block NPJ03 захищає тканину внутрішньої кишені від мікробів і бактерій. Містить біоцид* на основі переробленої солі срібла. 'Активна речовина: реакційна маса діоксиду титану і хлориду срібла. Для забезпечення захисту тканина внутрішньої кишені маски має антимікробні властивості. Маска не захищає користувачів та інших осіб від патогенних мікроорганізмів. Після кожного використання маску необхідно завжди ретельно очищати.

Обробка тканини HeiQ V-Block NPJ03 включена в список дозволених активних хімічних продуктів (www.oeko-tex.com/en/apply-here/active-chemical-products/accepted-acps) за результатами оцінки, проведеної незалежними експертами, які прийшли до висновку, що антибактеріальна обробка HeiQ V-Block NPJ03 безпечна для здоров'я людини, якщо маска використовується правильно відповідно до цих інструкцій і стандартів безпеки виробу.

Вироби, оброблені HeiQ V-Block NPJ03, відповідають європейському регламенту з біоцидних продуктів і Європейському регламенту REACH, Федеральному закону США «про інсектициди, фунгіциди і Родентициди» (FIFRA), Закону про безпеку хімічних продуктів і біоцидів в Південній Кореї (K-BPR) і відповідним нормативним документам в Японії.

Тканина з обробкою HeiQ V-Block витримує до 10 ПРАНЬ При температурі 60 °С.

Як встановити фільтр в маску BUFF Filter Mask / Tube: перед роботою з фільтром ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісним розчином. Потім вставте новий фільтр у внутрішню кишеню маски. Переконайтеся, що фільтр повністю плоский, відповідає формі внутрішньої кишені і не виступає за верхній край внутрішньої кишені.

Як носити маску: фільтруюча маска BUFF® Filter Mask / Tube повинна носитися так, щоб ідеально прикривати ніс, рот і підборіддя користувача. Захисні маски повинні надягатися і зніматися акуратно, щоб запобігти самозагрязненіе. Руки і, при необхідності, також відповідну частину обличчя, прикриту маскою, слід вимити з милом і / або протерти відповідним дезінфікуючим засобом до і після надягання або зняття маски, або її торкання.

Покрокова інструкція: як користуватися маскою після розміщення в ній фільтра.

 1. Перед надяганням маски ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісним розчином.
 2. Обережно одягніть маску на обличчя так, щоб вона покривала рот і ніс.
 3. для BUFF® Filter Mask одягніть верхній ремінець на голову і відрегулюйте маску на носі і вухах.
 4. Після того, як ви її наділи, не торкайтеся до неї руками під час носіння, а якщо ви це зробите, ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісних розчином.

Покрокова інструкція: Як зняти маску BUFF® Filter Mask / Tube:

 1. Знімайте маску ззаду, не торкаючись її передньої частини, для BUFF® Filter Mask тримайте маску за задні ремінці, щоб зняти її з обличчя, не піднімаючи її вгору і вздовж чола.
 2. Вийміть фільтр і утилізуйте його відразу після вилучення. Використані фільтри слід поміщати в герметичну упаковку (наприклад, в пластиковий пакет), щоб уникнути забруднення. При знятті маски і витягуванні фільтра уникайте контакту між фільтром і особою, а також торкання фільтра пальцями/руками, щоб уникнути самозабруднення.
 3. Ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісним розчином.

Використані маски слід прати при температурі 60 °С відразу після їх використання і кожен раз після зміни фільтра

Для того, щоб маска прослужила довше, ми рекомендуємо використовувати делікатний режим прання тривалістю не більше 30 хвилин.

Не відбілювати. Не сушити в пральній машині. Не гладити. Не піддавати хімічному чищенню.

Як тільки маска і фільтр стануть вологими або мокрими, замініть їх новими чистими і сухими маскою і фільтром. Заборонено повторно використовувати фільтри, що були у вжитку. Фільтр не повинен руйнуватися, дробитися або розриватися при використанні за призначенням. Перед використанням рекомендується провести візуальну перевірку фільтра на наявність в ньому можливих пошкоджень.

Зберігання: Зберігайте маскуBUFF® Filter Mask і фільтри FM70 / 310 в чистому і сухому місці, далеко від агресивних речовин, не піддаючи прямому сонячному впливу.

BUFF® Filter Mask і фільтр FM 70/310 поставляються в двох розмірах: для дітей і дорослих.

Змінні фільтри поставляються в закритих упаковках по 5 і 30 штук. Для дитячих масок потрібно нагляд дорослих за їх надяганням, використанням і зняттям.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари