711 грн
В наявності
Наявність на складі: 208 шт. В магазині: 0 шт.

Набір змінних фільтрів до масок BUFF® Filter Mask

Захисна маска BUFF® Filter Mask не сертифікована як медична маска або засіб індивідуального захисту. Вона не призначена для використання медичним персоналом, а також для забезпечення безпеки праці або в якості захисного пристосування для захисту від інфекцій або інших забруднень.

Фільтр FM70/310 відповідає функціональним вимогам гармонізованого стандарту EN14683:2019 + АС щодо ефективності бактеріальної фільтрації (BFE%) і перепаду тиску (Ра / см2)(повітропроникності) і отримав класифікацію Type ia і II.

Ефективність бактеріальної фільтрації (BFE) служить для визначення ефективності фільтрації в якості бар'єру проти проникнення бактерій. Чим вище відсоток, тим вище ефективність фільтрації.

Перепад тиску-це різниця між певним значенням тиску і іншим контрольним значенням. Чим нижче значення перепаду тиску, тим легше дихати.

Фільтр FM70/310 забезпечує повітропроникність 280L/m2 / s визначення повітропроникності тканин». відповідно до UNE-EN IS09237 "Текстильні вироби. Визначення повітропроникності тканин"

Склад фільтра FM70 / 310. Фільтр складається на 100% з поліестеру, не містить в'яжучих компонентів, скловолокна, клею і латексу. Він складається з трьох комбінованих шарів: спанбонд 20 gm2-мелтблаун 30 gm2 - спанбонд з точковим з'єднанням 20 gm2. Фільтр водовідштовхувальний.

Фільтр одноразового використання. Ефективність фільтра FM70 / 310 може зберігатися до 1 дня використання, в залежності від інтенсивності його використання і умов навколишнього середовища.

Як встановити фільтр в маску BUFF Filter Mask / Tube: перед роботою з фільтром ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісним розчином. Потім вставте новий фільтр у внутрішню кишеню маски. Переконайтеся, що фільтр повністю плоский, відповідає формі внутрішньої кишені і не виступає за верхній край внутрішньої кишені.

Як носити маску: фільтруюча маска BUFF® Filter Mask / Tube повинна носитися так, щоб ідеально прикривати ніс, рот і підборіддя користувача. Захисні маски повинні надягатися і зніматися акуратно, щоб запобігти самозагрязненіе. Руки і, при необхідності, також відповідну частину обличчя, прикриту маскою, слід вимити з милом і / або протерти відповідним дезінфікуючим засобом до і після надягання або зняття маски, або її торкання.

Покрокова інструкція: як користуватися маскою після розміщення в ній фільтра.

  1. Перед надяганням маски ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісним розчином.
  2. Обережно одягніть маску на обличчя так, щоб вона покривала рот і ніс.
  3. для BUFF® Filter Mask одягніть верхній ремінець на голову і відрегулюйте маску на носі і вухах.
  4. для BUFF® Filter Mask поправте маску на підборідді і відрегулюйте задню частину шийного ремінця
  5. Після того, як ви її наділи, не торкайтеся до неї руками під час носіння, а якщо ви це зробите, ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісних розчином.

Покрокова інструкція: Як зняти маску BUFF® Filter Mask / Tube:

  1. Знімайте маску ззаду, не торкаючись її передньої частини, для BUFF® Filter Mask тримайте маску за задні ремінці, щоб зняти її з обличчя, не піднімаючи її вгору і вздовж чола.
  2. Вийміть фільтр і утилізуйте його відразу після вилучення. Використані фільтри слід поміщати в герметичну упаковку (наприклад, в пластиковий пакет), щоб уникнути забруднення. При знятті маски і витягуванні фільтра уникайте контакту між фільтром і особою, а також торкання фільтра пальцями/руками, щоб уникнути самозабруднення.
  3. Ретельно вимийте руки з милом або протріть їх спиртовмісним розчином.

Використані маски слід прати при температурі 60 °С відразу після їх використання і кожен раз після зміни фільтра

Для того, щоб маска прослужила довше, ми рекомендуємо використовувати делікатний режим прання тривалістю не більше 30 хвилин.

Не відбілювати. Не сушити в пральній машині. Не гладити. Не піддавати хімічному чищенню.

Як тільки маска і фільтр стануть вологими або мокрими, замініть їх новими чистими і сухими маскою і фільтром. Заборонено повторно використовувати фільтри, що були у вжитку. Фільтр не повинен руйнуватися, дробитися або розриватися при використанні за призначенням. Перед використанням рекомендується провести візуальну перевірку фільтра на наявність в ньому можливих пошкоджень.

Зберігання: Зберігайте маскуBUFF® Filter Mask і фільтри FM70 / 310 в чистому і сухому місці, далеко від агресивних речовин, не піддаючи прямому сонячному впливу.

BUFF® Filter Mask і фільтр FM 70/310 поставляються в двох розмірах: для дітей і дорослих.

Змінні фільтри поставляються в закритих упаковках по 5 і 30 штук. Для дитячих масок потрібно нагляд дорослих за їх надяганням, використанням і зняттям.

Ще не було питань.