1386 грн 1040 грн
В наявності
Наявність на складі: 9 шт. В магазині: 0 шт.

BUFF® DryFLX⁺ Hat black (BU 121533.999.10.00) – функціональна шапка з категорії BUFF® DryFLX⁺ для максимального захисту від холоду в умовах підвищеної фізичної активності.

BUFF® DryFLX⁺ - ідеальне рішення для тих, кому потрібен захист від холоду, виконана з поєднання сучасних функціональних матеріалів, за допомогою тривимірної техніки плетіння. Шапка розділена на анатомічні зони, спеціального плетіння – кожній ділянці відповідає своя специфічна зона. Зони різної щільності і фактури враховують зміну температури на різних ділянках голови. Кожна із зон несе свою функцію: одна відповідає за максимальне зігрівання, інша – за еластичність, третя – за вентиляцію.

BUFF® DryFLX⁺ ідеально сидить на голові, дозволяючи зосередитися на найважливішому. Найкраще підходить для активностей на відкритому повітрі, де потрібен захист від холоду в поєднанні з інтенсивним вологовідводом, наприклад: зимові туристичні походи, катання на гірських і бігових лижах, крос-кантрі, їзда велосипеді або мотоциклі. Світловідбиваючі елементи розташовані по всій площі , це забезпечує додаткову видимість на дорозі. Відмінно підійде для бігунів і велосипедистів, для більш безпечного руху по дорозі.

  • Понад стрейчевий матеріал-тягнеться в 4 напрямках
  • Спеціальний спортивний тривимірний крій для максимального комфорту-зони різної щільності і фактури "керують" мікрокліматом
  • Теплоізоляція
  • 100% безшовний тканий дизайн
  • Світловідбиваючі елементи

Матеріал DryFLX⁺: 49% Polyamide, 47% Polyester, 4% Elastane
Розмір: дорослий, безрозмірний (one size)
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

Ще не було питань.