478 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® CoolNet UV⁺ Slim Headband boost graphite (BU 120066.901.10.00) – вузька пов'язка на голову БАФФ® з категорії CoolNet UV⁺ Headband.

Пов'язки на голову цієї серії - ідеальний компаньйон для любителів бігу, трейлранингу, туристичних походів, альпінізму і поїздок на велосипеді. Також відмінно підходить в якості яскравого і багатофункціонального аксесуару в міському середовищі.

За вологовідводні і швидковисихаючі властивості, аксесуари з CoolNet UV⁺ можна охарактеризувати як функціональну термобілизну для голови. Виготовлений з еластичної мікрофібри - легкий, неймовірно м'який і приємний на дотик матеріал, не викликає подразнення шкіри і стійкий до неприємних запахів. Завдяки своїм властивостям забезпечує інтенсивне відведення вологи, захищаючи очі від поту, знижуючи ризик перегріву. Матеріал відмінно тягнеться в 4-х напрямках, щільно облягаючи голову при цьому не сковуючи руху.

Революційна технологія від компанії HEIQ, яка забезпечує матеріалу здатність взаємодіяти з температурою тіла та динамічно реагувати на тепло тіла. Охолоджуючий ефект активізується при високому потовиділенні, інтенсивно випаровуючи вологу і відводячи зайве тепло від тіла. Канали всередині волокна і між волокнами активно переносять вологу від поверхні шкіри, розсіюючи її так, щоб вона могла швидко випаруються, таким чином зберігаючи відчуття сухості. Ці ж канали сприяють регуляції мікроклімату, забезпечуючи високу повітропроникність. Це дозволяє повітрю вільно циркулювати під час фізичної активності, охолоджуючи поверхню шкіри. Що допомагає забезпечити оптимальний комфорт і продуктивність.

Особливості BUFF® CoolNet UV⁺

  • Високий рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання на рівні UPF+50;
  • Відмінно дихає + ефективний вологовідведення + охолоджуючий ефект
  • Стрейчевий матеріал, що відмінно тягнеться в 4 сторони "+50% в ширину / ∞ довжину"
  • Виконаний на 95% з переробленої вторинної сировини

Матеріал: CoolNet UV⁺ fabric: 95% Recycled Polyester microfiber, 5% Elastane
Довжина: 5,3 см
Ширина: 20,5 см
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain


BUFF® recycled

БАФФ® серії CoolNet UV⁺ виконаний на 95% з переробленої вторинної сировини. Матеріал: Polyester Microfiber. Виробник волокна: Unifi – Repreve. В середньому, один БАФФ® виробляється з 2-х перероблених пластикових пляшок.

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.

Інформація по розміру