391 грн
Наявність на складі: В магазині: 0 шт.

BUFF® CoolMax UV Headband blue ink by Anton Krupicka (BU 111631.752.10.00) – пов'язка на голову БАФФ® з категорії CoolMaxUV Headband.

Пов'язки на голову цієї серії - ідеальний компаньйон для любителів бігу, трейлранингу, туристичних походів, альпінізму і поїздок на велосипеді. Також відмінно підходить в якості яскравого і багатофункціонального аксесуару в міському середовищі.

За вологовідводні і швидковисихаючі властивості, аксесуари з CoolMax Pro можна охарактеризувати як функціональна термобілизна для голови. Виготовлений з легкого, неймовірно м'якого і приємного на дотик матеріалу, що не викликає дратування шкіри та стійкого до неприємних запахів. Завдяки своїм властивостям забезпечує інтенсивних відведення вологи, захищаючи очі від поту, знижується ризик перегріву.

Матеріал: Coolmax Extreme (100% Polyester)
Довжина: 9,5 см
Ширина: 24.5 см
Вага: 16 грам
Виготовлено в Іспанії: Made in Spain

CoolMax Extreme

Матеріал CoolMax це поліестрове волокно, у перерізі не має круглу форму, а складається з чотирьох каналів. Завдяки цьому волокно CoolMax має площу поверхні на 20% більше, ніж волокно круглого перерізу, і володіє підвищеними капілярними властивостями. Ця унікальна структура швидко вбирає вологу, що виділяється тілом і відразу переносить її на зовнішню поверхню одягу, де вона миттєво випаровується.
CoolMax Extreme зроблений за оригінальною технологією без хімічної обробки і володіє неймовірними вологовідштовхуючими властивостями, забезпечуючи ще більш ефективний відвід вологи.

Polygiene

Polygiene (Natural Silver Salt Technology) – Технологія запобігання появи неприємного запаху. За рахунок входять до складу срібних ниток, отриманих з природи, що володіють антибактеріальними властивостями – це активна технологія контролю запаху. Без поширення бактеріального можна не хвилюватися про неприємний запах. Це властивість матеріалу зберігається після багаторазових прань.

UV Protection

High UV Protection. Одяг, спеціально створена для захисту від ультрафіолету, знижує його негативний вплив на організм.
* Зразки тканин були протестовані на ефективність захисту від УФ Інститутом текстильних технологій AITEX і LEITAT, у відповідності зі стандартом AS/NZS4399:1996 «Одяг, що захищає від сонця — Експертиза та Класифікація», результати варіювалися від 93,3% (UPF>15), до 96,7% (UPF>30), середня захист 95% від UV (UPF>15)

Легкий догляд. Допускається машинне прання.Как стирать БАФФ®

Ще не було питань.

Інформація по розміру